Wij gebruiken tools zoals cookies om essentiële diensten en functionaliteit op onze site aan te bieden, en om gegevens te verzamelen over hoe onze bezoekers met onze site, producten en diensten omgaan. Door op Accepteren (Akkoord) te klikken, ga je akkoord met ons gebruik van die tools voor adverteren, analyse en support.
Privacy- en Cookiebeleid - Opt In / Out
Accepteren ×

Verschillende automodellen te huur

Ontdek het prachtige eiland Kreta op een veilige en betrouwbare manier. Dit wil je natuurlijk zo betaalbaar mogelijk doen. En dat kan! Met onze huurauto’s op Kreta heb je de beste huurauto tot jouw beschikking. Voor zaken of plezier, er is voor iedereen een geschikt automodel te vinden. Neem contact met ons op voor een keuze uit de nieuwste modellen, voor de meest voordelige prijzen.

Alle
Compact €18 per dag
Standaard - Middelgroot €31 per dag
SUV €44 per dag
Cabrio €49 per dag
Busje - Bestelwagens €49 per dag

A. Economy

Toyota Aygo€18 per dag Toyota Aygo
Groep A. EconomyHandgeschakeld
  • 5
  • 4
  • Benzine
Lees Meer
Peugeot 107€18 per dag Peugeot 107
Groep A. EconomyHandgeschakeld
  • 5
  • 4
  • Benzine
Lees Meer
Volkswagen Up€18 per dag Volkswagen Up
Groep A. EconomyHandgeschakeld
  • 5
  • 4
  • Benzine
Lees Meer

B. Compact

Fiat Panda€20 per dag Fiat Panda
Groep B. CompactHandgeschakeld
  • 5
  • 4
  • Benzine
Lees Meer
Hyundai i10€20 per dag Hyundai i10
Groep B. CompactHandgeschakeld
  • 5
  • 4
  • Benzine
Lees Meer

C. Medium

Volkswagen Polo€24 per dag volkswagen-polo
Groep C. MediumHandgeschakeld
  • 5
  • 5
  • Benzine
Lees Meer
Toyota Yaris€24 per dag toyota-new-yaris
Groep C. MediumHandgeschakeld
  • 5
  • 5
  • Benzine
Lees Meer
Hyundai i20€24 per dag hyundai-i20
Groep C. MediumHandgeschakeld
  • 5
  • 5
  • Benzine
Lees Meer
Nissan Micra€24 per dag nissan-micra
Groep C. MediumHandgeschakeld
  • 5
  • 5
  • Benzine
Lees Meer
Peugeot 208€24 per dag peugeot-208
Groep C. MediumHandgeschakeld
  • 5
  • 5
  • Benzine
Lees Meer
Renault Clio€24 per dag renault-clio
Groep C. MediumHandgeschakeld
  • 5
  • 5
  • Benzine
Lees Meer

C1. Medium Diesel

Toyota Yaris Diesel€29 per dag toyota-new-yaris
Groep C1. Medium DieselHandgeschakeld
  • 5
  • 5
  • Diesel
Lees Meer
Volkswagen Polo Diesel€29 per dag volkswagen-polo
Groep C1. Medium DieselHandgeschakeld
  • 5
  • 5
  • Diesel
Lees Meer
Hyundai i20 Diesel€29 per dag hyundai-i20
Groep C1. Medium DieselHandgeschakeld
  • 5
  • 5
  • Diesel
Lees Meer

D. Full-Sized

Volkswagen Golf€31 per dag vw-golf
Groep D. Full-SizedHandgeschakeld
  • 5
  • 5
  • Benzine
Lees Meer
Toyota Auris€31 per dag toyota-auris
Groep D. Full-SizedHandgeschakeld
  • 5
  • 5
  • Benzine
Lees Meer
Fiat Tipo€31 per dag fiat-tipo
Groep D. Full-SizedHandgeschakeld
  • 5
  • 5
  • Benzine
Lees Meer

D1. Family

Volkswagen Golf Variant€36 per dag vw-golf-variant
Groep D1. FamilyHandgeschakeld
  • 5
  • 5
  • Diesel
Lees Meer
Hyundai i30 Tourer€36 per dag hyundai-i30-tourer
Groep D1. FamilyHandgeschakeld
  • 5
  • 5
  • Benzine
Lees Meer

E. Sedan

Skoda Octavia€43 per dag skoda-octavia
Groep E. SedanHandgeschakeld
  • 5
  • 5
  • Benzine
Lees Meer
Toyota Avensis€43 per dag toyota-avensis
Groep E. SedanHandgeschakeld
  • 5
  • 5
  • Benzine
Lees Meer

K. Automatic

Hyundai i20 Automaat€32 per dag hyundai-i20
Groep K. AutomaticAutomaat
  • 5
  • 5
  • Benzine
Lees Meer
Opel Corsa Automaat€32 per dag opel-corsa
Groep K. AutomaticAutomaat
  • 5
  • 5
  • Benzine
Lees Meer

K1. Automatic

VW Polo Automaat€36 per dag vw-polo
Groep K1. AutomaticAutomaat
  • 5
  • 5
  • Benzine
Lees Meer
Toyota Yaris Auto€36 per dag toyota-new-yaris
Groep K1. AutomaticAutomaat
  • 5
  • 5
  • Benzine
Lees Meer

K2. Automatic

Toyota Yaris Hybrid€41 per dag toyota-yaris-hybrid
Groep K2. AutomaticAutomaat
  • 5
  • 5
  • Benzine
Lees Meer

G. Suv

Nissan Qashqai€44 per dag nissan-qashqai
Groep G. SuvAutomaat
  • 5
  • 5
  • Benzine
Lees Meer

G1. Suv

Nissan Xtrail€56 per dag nissan-xtrail
Groep G1. SuvHandgeschakeld
  • 5
  • 5
  • Benzine
Lees Meer
Toyota Rav4€56 per dag toyota-rav4
Groep G1. SuvHandgeschakeld
  • 5
  • 5
  • Benzine
Lees Meer
Skoda Kodiaq€56 per dag skoda-kodiaq
Groep G1. SuvHandgeschakeld
  • 5
  • 5
  • Benzine
Lees Meer

G2. Suv

Toyota Rav4 Auto€64 per dag toyota-rav4
Groep G2. Suv AutomaticAutomaat
  • 5
  • 5
  • Benzine
Lees Meer
Volkswagen Tiguan Auto€64 per dag vw-tiguan
Groep G2. Suv AutomaticAutomaat
  • 5
  • 5
  • Benzine
Lees Meer
Peugeot 5008 Auto€64 per dag peugeot-5008
Groep G2. Suv AutomaticAutomaat
  • 5
  • 5
  • Benzine
Lees Meer

H. Minibus

Volkswagen Caddy Maxi *7 zitter*€49 per dag vw-caddy-maxi
Groep H. MinibusHandgeschakeld
  • 5
  • 7
  • Diesel
Lees Meer
Fiat Doblo *7 zitter*€49 per dag fiat-doblo
Groep H. MinibusHandgeschakeld
  • 5
  • 7
  • Diesel
Lees Meer
Peugeot Rifter€49 per dag peugeot-rifter
Groep H. MinibusHandgeschakeld
  • 5
  • 7
  • Benzine
Lees Meer

H1. Minibus

Opel Vivaro *9 zitter*€71 per dag opel-vivaro
Groep H1. MinibusAutomaat
  • 5
  • 9
  • Diesel
Lees Meer
Peugeot Traveller *9 zitter*€71 per dag peugeot-traveller
Groep H1. MinibusAutomaat
  • 5
  • 9
  • Diesel
Lees Meer
Volkswagen Caddy Maxi Automaat€71 per dag vw-caddy-maxi
Groep H1. MinibusAutomaat
  • 5
  • 7
  • Benzine
Lees Meer

I. Van

Fiat Scudo *9 zitter*€57 per dag fiat-scudo
Groep I. VanHandgeschakeld
  • 5
  • 9
  • Diesel
Lees Meer
Peugeot Expert *9 zitter*€57 per dag peugeot-expert
Groep I. VanHandgeschakeld
  • 5
  • 9
  • Diesel
Lees Meer
VW Transporter *9 zitter*€57 per dag vw-transporter
Groep I. VanHandgeschakeld
  • 5
  • 9
  • Diesel
Lees Meer

J. SUV-Large

BMW X5€129 per dag bmw-x5
Groep J. SUV-LargeAutomaat
  • 5
  • 5
  • Benzine
Lees Meer
Volkswagen Touareg€129 per dag volkswagen-touareg
Groep J. SUV-LargeAutomaat
  • 5
  • 5
  • Benzine
Lees Meer

L. Cabriolet

Fiat 500 cc€49 per dag fiat-500cc
Groep L. CabrioletAutomaat
  • 3
  • 4
  • Benzine
Lees Meer

L1. Cabriolet

VW Beetle€57 per dag vw-beetle
Groep L1. CabrioletHandgeschakeld
  • 2
  • 4
  • Benzine
Lees Meer
Peugeot 308cc€57 per dag peugeot-308cc
Groep L1. CabrioletHandgeschakeld
  • 2
  • 4
  • Benzine
Lees Meer

L2. Cabriolet

Peugeot 207cc€64 per dag peugeot-207cc
Groep L2. CabrioletAutomaat
  • 2
  • 4
  • Benzine
Lees Meer

L3. Cabriolet

Peugeot 308cc Auto€79 per dag peugeot-308cc
Groep L3. Cabriolet + AutomaticAutomaat
  • 2
  • 4
  • Benzine
Lees Meer
Volkswagen Beetle€79 per dag vw-beetle-automatic
Groep L3. Cabriolet + AutomaticAutomaat
  • 2
  • 4
  • Benzine
Lees Meer
Opel Cascada€79 per dag opel-cascada-automatic
Groep L3. Cabriolet + AutomaticAutomaat
  • 2
  • 4
  • Benzine
Lees Meer
Alle
Compact €18 per dag
Standaard - Middelgroot €31 per dag
SUV €44 per dag
Cabrio €49 per dag
Busje - Bestelwagens €49 per dag
Rental Center Crete - Car Hire
Hoofdkantoor: Nidas 1, Heraklion, Kreta, Griekenland 71307
+30 2810 240120
+30 2810 240120
betalingsmogelijkheden Protected by Sectigo SSL eurobank
EOT sign
Privacy / Gebruik van cookies - Sitemap
Rental Center Crete © Alle rechten voorbehouden. Gemaakt door Harry Anapliotis