Verschillende automodellen te huur

Ontdek het prachtige eiland Kreta op een veilige en betrouwbare manier. Dit wil je natuurlijk zo betaalbaar mogelijk doen. En dat kan! Met onze huurauto’s op Kreta heb je de beste huurauto tot jouw beschikking. Voor zaken of plezier, er is voor iedereen een geschikt automodel te vinden. Neem contact met ons op voor een keuze uit de nieuwste modellen, voor de meest voordelige prijzen.

Groep A. Economy

Toyota Aygovanaf €18 per dag Toyota Aygo
Groep A. EconomyHandgeschakeld
Peugeot 107vanaf €18 per dag Peugeot 107
Groep A. EconomyHandgeschakeld
Volkswagen Upvanaf €18 per dag Volkswagen Up
Groep A. EconomyHandgeschakeld

Groep B. Compact

Nissan Micravanaf €20 per dag Nissan Micra
Groep B. CompactHandgeschakeld
Lancia Ypsilonvanaf €20 per dag Lancia Ypsilon
Groep B. CompactHandgeschakeld
Fiat Pandavanaf €20 per dag Fiat Panda
Groep B. CompactHandgeschakeld
Hyundai i10vanaf €20 per dag Hyundai i10
Groep B. CompactHandgeschakeld

Groep C. Medium

Volkswagen Polovanaf €24 per dag volkswagen-polo
Groep C. MediumHandgeschakeld
Toyota Yarisvanaf €24 per dag toyota-new-yaris
Groep C. MediumHandgeschakeld
Hyundai i20vanaf €24 per dag hyundai-i20
Groep C. MediumHandgeschakeld
Neuer Nissan Micravanaf €24 per dag nissan-micra
Groep C. MediumHandgeschakeld
Peugeot 208vanaf €24 per dag peugeot-208
Groep C. MediumHandgeschakeld
Renault Cliovanaf €24 per dag renault-clio
Groep C. MediumHandgeschakeld

Groep C1. Medium Diesel

Toyota Yaris Dieselvanaf €29 per dag toyota-new-yaris
Groep C1. Medium DieselHandgeschakeld
Volkswagen Polo Dieselvanaf €29 per dag volkswagen-polo
Groep C1. Medium DieselHandgeschakeld
Hyundai i20 Dieselvanaf €29 per dag hyundai-i20
Groep C1. Medium DieselHandgeschakeld

Groep D. Full-Sized

Volkswagen Golfvanaf €31 per dag vw-golf
Groep D. Full-SizedHandgeschakeld
Toyota Aurisvanaf €31 per dag toyota-auris
Groep D. Full-SizedHandgeschakeld
Fiat Tipovanaf €31 per dag fiat-tipo
Groep D. Full-SizedHandgeschakeld

Groep D1. Family

Skoda Roomstervanaf €36 per dag skoda-roomster
Groep D1. FamilyHandgeschakeld
Peugeot Riftervanaf €36 per dag peugeot-rifter
Groep D1. FamilyHandgeschakeld

Groep E. Sedan

Skoda Octaviavanaf €43 per dag skoda-octavia
Groep E. SedanHandgeschakeld
Volkswagen Golf Variantvanaf €43 per dag vw-golf-variant
Groep E. SedanHandgeschakeld
Toyota Avensisvanaf €43 per dag toyota-avensis
Groep E. SedanHandgeschakeld

Groep K. Automatic

Hyundai i20 Automaatvanaf €32 per dag hyundai-i20
Groep K. AutomaticAutomaat
Opel Corsa Automaatvanaf €32 per dag opel-corsa
Groep K. AutomaticAutomaat

Groep K1. Automatic

VW Polo Automaatvanaf €36 per dag vw-polo
Groep K1. AutomaticAutomaat
Toyota Yaris Autovanaf €36 per dag toyota-new-yaris
Groep K1. AutomaticAutomaat

Groep K2. Automatic

Toyota Yaris Hybridvanaf €41 per dag toyota-yaris-hybrid
Groep K2. AutomaticAutomaat

Groep G. Suv-Mini

Skoda Yetivanaf €44 per dag skoda-yeti
Groep G. Suv-MiniHandgeschakeld
Nissan Jukevanaf €44 per dag nissan-juke
Groep G. Suv-MiniHandgeschakeld

Groep G1. Suv

Nissan Xtrailvanaf €56 per dag nissan-xtrail
Groep G1. SuvHandgeschakeld
Toyota Rav4vanaf €56 per dag toyota-rav4
Groep G1. SuvHandgeschakeld
Nissan Qashqaivanaf €56 per dag nissan-qashqai
Groep G1. SuvHandgeschakeld
Skoda Kodiaqvanaf €56 per dag skoda-kodiaq
Groep G1. SuvHandgeschakeld

Groep G2. Suv

Toyota Rav4 Autovanaf €64 per dag toyota-rav4
Groep G2. Suv AutomaticAutomaat
Nissan Qashqai Autovanaf €64 per dag nissan-qashqai
Groep G2. Suv AutomaticAutomaat

Groep H. Minibus

Volkswagen Caddy Maxi *7 zitter*vanaf €49 per dag vw-caddy-maxi
Groep H. MinibusHandgeschakeld
Fiat Doblo *7 zitter*vanaf €49 per dag fiat-doblo
Groep H. MinibusHandgeschakeld

Groep H1. Minibus

Opel Vivaro *9 zitter*vanaf €71 per dag opel-vivaro
Groep H1. MinibusAutomaat

Groep I. Van

Fiat Scudo *9 zitter*vanaf €57 per dag fiat-scudo
Groep I. VanHandgeschakeld
Peugeot Expert *9 zitter*vanaf €57 per dag peugeot-expert
Groep I. VanHandgeschakeld
VW Transporter *9 zitter*vanaf €57 per dag vw-transporter
Groep I. VanHandgeschakeld

Groep J. SUV-Large

BMW X5vanaf €129 per dag bmw-x5
Groep J. SUV-LargeAutomaat
Volkswagen Touaregvanaf €129 per dag volkswagen-touareg
Groep J. SUV-LargeAutomaat

Groep L. Cabriolet

Fiat 500 ccvanaf €49 per dag fiat-500cc
Groep L. CabrioletAutomaat

Groep L1. Cabriolet

VW Beetlevanaf €57 per dag vw-beetle
Groep L1. CabrioletHandgeschakeld
Peugeot 308ccvanaf €57 per dag peugeot-308cc
Groep L1. CabrioletHandgeschakeld

Groep L2. Cabriolet

Peugeot 207ccvanaf €64 per dag peugeot-207cc
Groep L2. CabrioletAutomaat

Groep L3. Cabriolet

Peugeot 308cc Autovanaf €79 per dag peugeot-308cc
Groep L3. Cabriolet + AutomaticAutomaat
Volkswagen Beetlevanaf €79 per dag vw-beetle-automatic
Groep L3. Cabriolet + AutomaticAutomaat
Opel Cascadavanaf €79 per dag opel-cascada-automatic
Groep L3. Cabriolet + AutomaticAutomaat